Pokoje u Kuby
Witamy na naszej stronie!

Drewniany, góralski dom położony w ścisłym centrum Białki Tatrzańskiej. Oferujemy noclegi ze śniadaniem (opcjonalnie pełne wyżywienie) w pokojach z łazienkami i TV. Wynajmujemy pokoje 2,3,4 osobowe, oraz 3 pokoje typu studio: 2+1, 2+2, 2+3.

W sezonie 2011/2012 otwarliśmy nowo dobudowną część domu, w której wszystkie pokoje są z łazienkami, natomiast w dotychczas istniejącej części 3 pokoje posiadają osobne łazienki na korytarzu.

Widok z okna na Kotelnicę
W nowej części domu znajduje się jadalnia w stylu regionalnym, z kominkiem oraz TV.

Oferujemy śniadania w formie stołu szwedzkiego. Istnieje również możliwość zamówienia obiadów. W domu jest też aneks kuchenny do dyspozycji gości, w pełni wyposażony w urządzenia agd, oraz naczynia i sztućce.

Wokół domu duży ogród z parkingiem oraz regionalnym szałasem z kominkiem i grillem.
 Dom ustytuowany jest naprzeciwko drogi dojazdowej na Kotelnicę Białczańską, stąd bardzo bliska odległość do głównego ośrodka narciarskiego - ok. 300m, oraz do basenów termalnych Terma Bania - ok. 350 m. W sąsiedztwie znajdują się również sklep, piekarnia, cukiernia, przystanek autobusowy. Niedalego (ok 250m) jest też do kościoła i poczty.

Na życzenie gości organizujemy kuligi oraz imprezy z kapelą góralską.

Rezerwacja drogą telefoniczną, ceny do negocjacji.


 


menu
stopka Białka Tatrzańska O Białce forumstopka administracja obiektu kontakt z adminem Projekt graficzny Twórca CMS przejdz do gory